The Law Firm Network: Global Employment Law – Fact Sheet (2023)

Przedsiębiorco, jeśli zastanawiasz się nad zatrudnieniem pracowników za granicą lub planujesz ekspansję swojej firmy poza Polskę, mamy dla Ciebie cenną informację. 

Przedstawiamy „Globalny Przegląd Prawa Pracy – Karta Informacyjna 2023” („Global Employment Law – Fact Sheet 2023”), kompleksowe zestawienie bieżących zagadnień związanych z prawem pracy, oparte na systemach prawnych 20 krajów z różnych zakątków świata.

Celem Karty Informacyjnej jest dostarczenie przedsiębiorcom kluczowych informacji, którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem pracowników za granicą. Wartościowa wiedza została skompletowana przez ekspertów prawa pracy z renomowanych kancelarii prawnych, będących częścią The Law Firm Network. Za część polską był odpowiedzialny Departament ds. Prawa pracy z naszej Kancelarii TURCZA.

Aby uzyskać bezpłatny dostęp, zapraszamy do kliknięcia poniższego linku prowadzącego bezpośrednio do materiału lub zachęcamy do skorzystania z poniższego widgetu. Materiały stworzone przez nas znajdują się na stronie 59. Mamy nadzieję, że te informacje będą cenne. Więcej: https://www.lfnglobal.com/2023/11/15/global-employment-law-fact-sheet-2023/.