MotoryzacjaKANCELARIA TURCZA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej dealerów samochodowych, autokomisów, autoryzowanych warsztatów samochodowych i serwisów oraz innych podmiotów działających w szeroko pojętym obszarze automotive (motoryzacja). Mając bogatą wiedzę fachowo i trafnie odpowiadamy na potrzeby przedsiębiorców zapewniając pełne, merytoryczne wsparcie zgodnie z bieżącymi potrzebami w zakresie m.in. przygotowywania wzorów dokumentów i procedur, prawnej windykacji należności, prawa pracy, wsparcia w zakresie zakupu bądź zbycia nieruchomości oraz prawa podatkowego.

Aktywnie współpracujemy ze Związkiem Dealerów Samochodowych, Polską Izbą Motoryzacji oraz Stowarzyszeniem Prawników Rynku Motoryzacyjnego – nasi prawnicy regularnie przygotowują prawnicze ekspertyzy, autorskie opracowania i tematyczne webinaria.

Stale współpracujemy ze Związkiem Dealerów Samochodowych oraz ze Stowarzyszeniem Prawników Rynku Motoryzacyjnego.

Kogo wspieramy?Polecamy Państwu również nasz blog prawny dla kierowców, a na nim najnowsze wpisy m. in. o regulacjach prawnych związanych z jazdą po alkoholu, zakazie prowadzenia pojazdów, odszkodowaniach, wypadkach i kolizjach, zatrzymaniach prawa jazdy i warunkowych umorzeniach postępowań. 

Zachęcamy do zapoznania się z treściami przygotowanymi przez nasz Zespół.

W czym możemy pomóc?

Obsługa reklamacji

Pomagamy naszym klientom w sytuacjach konfliktowych i doradzamy w jaki sposób prawidłowo reagować na konsumenckie zgłoszenia m.in. dotyczące niezgodności towarów z umową, zgłoszenia gwarancyjne, czy żądania zwrotu bądź obniżenia ceny.

Windykacja prawna

Wypracowaliśmy efektywne metody dochodzenia należności, w tym bogate instrumentarium czynności na etapie przedsądowym, jak i na etapie egzekucji, pozwalające na skuteczne poszukiwania i ustalenie składników majątku dłużnika oraz ich zabezpieczenie w celu dalszej egzekucji. Prowadzimy liczne sprawy przeciwko członkom zarządu dłużnych spółek, a także skargi pauliańskie przeciwko osobom na rzecz których dłużnicy wyzbyli się majątku.

Zapewniamy wyspecjalizowaną pomoc prawną dla branży motoryzacyjnej, abyś mógł skoncentrować się na swoim sukcesie w dynamicznym świecie motoryzacji.

Umowy

Opinie prawne, sporządzanie i opiniowanie umów, ogólnych warunków umowy, wzorów dokumentów. Pomagamy przy negocjowaniu warunków umownych, a przede wszystkim zabezpieczeniu umów i roszczeń z nich wynikających.

.
Powierz nam swoje sprawy i wyślij zapytanie.

ale i ponieważ h ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ f ale i ponieważ d ale i ponieważ a ale i ponieważ e ale i ponieważ u ale i ponieważ y ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ ale i ponieważale i ponieważ h ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ f ale i ponieważ d ale i ponieważ a ale i ponieważ e ale i ponieważ u ale i ponieważ y ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ ale i ponieważale i ponieważ h ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ f ale i ponieważ d ale i ponieważ a ale i ponieważ e ale i ponieważ u ale i ponieważ y ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ ale i ponieważale i ponieważ h ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ f ale i ponieważ d ale i ponieważ a ale i ponieważ e ale i ponieważ u ale i ponieważ y ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ ale i ponieważale i ponieważ h ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ f ale i ponieważ d ale i ponieważ a ale i ponieważ e ale i ponieważ u ale i ponieważ y ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ ale i ponieważ