16+

LAT DOŚWIADCZENIA

photo-8
mo

Dlaczego jesteśmy godni uwagi?

TURCZA KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH świadczy na rzecz przedsiębiorców kompleksową, stałą i profesjonalną obsługę prawną we wszystkich aspektach prowadzonego biznesu. Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu związane z obsługą wymagających klientów biznesowych, daje gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań i rzetelnej pomocy.

Rozumiejąc potrzeby biznesu dbamy o to, by wsparcie prawne przychodziło zawsze „na czas”. W sprawach prawnych naszych Klientów chcemy być ich prawą ręką – dostępną non-stop. W Kancelarii obowiązują procedury mające na celu zapewnienie wysokich standardów ochrony wrażliwych danych.

Bezpieczeństwo zostało oparte ponadto na solidnej gwarancji finansowej tj. ubezpieczeniu OC o stawce większej niż wymagają tego przepisy prawa.

Przyjęta przez nas misja brzmi „Prawna ręka w biznesie”. W naszej współpracy z Klientami, kładziemy nacisk na długoterminowość i trwałość wzajemnych relacji. Wierzymy bowiem, iż budowanie zaufania w kontaktach z Klientem to proces czasochłonny, ale konieczny dla osiągnięcia obustronnej satysfakcji płynącej ze współpracy.

Jako zespół młodych i energicznych prawników, wierzymy w cel i zasadność takiego modelu pracy z Klientami, gdyż baza naszych kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych, została zbudowana na takim właśnie podejściu do Klienta. To właśnie jako prawnicy w korporacjach, nauczyliśmy się rozumieć znaczenie stałości i dostępności prawnika dla sprawnego funkcjonowania organizacji. Tworząc Kancelarię na bazie naszych doświadczeń, postanowiliśmy wiedzę tą przełożyć na sposób funkcjonowania naszej organizacji i cele jakie będą nam przyświecać. Każdy też z nas ma swoje ulubione dziedziny prawa i zainteresowania, które stwarzają nam możliwość rozwijania wybranych specjalizacji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Kancelarią oraz liczymy, iż będziemy Państwu mogli nie tylko podać pomocną dłoń, ale również zostać w przyszłości Państwa prawną ręką.
Mockup okładka PL - 2

Folder Kancelarii

Zachęcamy do pobrania naszego folderu, który dostarcza kompleksowe informacje na temat naszej kancelarii prawnej. Znajdziesz w nim nie tylko dane o naszych usługach, ale także o naszym doświadczeniu, zespołach prawników oraz obszarach prawa, którymi się zajmujemy. Folder jest dostępny w języku polskim i angielskim.

2011 2011
Wrzesień 2017 Wrzesień 2017
Październik 2017 Październik 2017
Listopad 2017 Listopad 2017
Grudzień 2017 Grudzień 2017
Styczeń 2018 Styczeń 2018
Marzec 2019 Marzec 2019
Luty 2020 Luty 2020
Marzec 2021 Marzec 2021
Listopad 2021 Listopad 2021
Sierpień 2023 Sierpień 2023
kancelaria Radców Prawnych Turcza

Pierwsze kroki na rynku


Od momentu założenia w 2007 r. nasza kancelaria świadczy obsługę prawną na rzecz szerokiego spektrum klientów prowadzących działalność gospodarczą. Wybór rozwiązań uzależniamy od specyfiki działalności i rodzaju sprawy klienta. Współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami, biegłymi, innymi kancelariami z Polski i zagranicy oraz innymi specjalistami.

Znaleźliśmy się również kilkakrotnie na liście największych kancelarii prawnych według dziennika „Rzeczpospolita".

Nowa lokalizacja w LesznieWe wrześniu 2017 r. oddział naszej Kancelarii w Lesznie zmienił adres. Do dzisiaj nasz oddział mieści się przy ul. Niepodległości 49 w Minicentrum Leszno na I piętrze.

Dołączenie do Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych


W październiku 2017 r. kancelaria postawiła na rozwój w obszarach prawa związanych z kompleksową obsługą przedsiębiorców i spółek – w tym także na prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne.

By jak najlepiej obsługiwać naszych Klientów z ramienia Kancelarii do Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych – grona, które skupia specjalistów z omawianej dziedziny – przystąpiła Doradca Restrukturyzacyjny pani mec. Katarzyna Turcza.

Dołączenie do The Law Firm Network

W listopadzie 2017 r. zostaliśmy przyjęci do grona członków ogólnoświatowej organizacji działającej pod firmą The Law Firm Network. Organizacja ta skupia kancelarie z 62 krajów świata.

Uczestnictwo naszej Kancelarii jako jedynej z Polski, otwiera dla nas oraz naszych Klientów, dostęp do rynku profesjonalnych usług prawnych o zasięgu globalnym.

Co więcej zadaniem sieci, jest nie tylko wsparcie w ramach pomocy prawnej dla poszczególnych członków organizacji i ich Klientów, ale również propagowanie i budowa współpracy międzynarodowej w obszarach aktywności biznesowej.

Powstanie agroprawnik.pl

Nasze bogate doświadczenie oparte jest m.in. na wieloletniej obsłudze rozpoznawalnych na rynku podmiotów z obszaru produkcji i przetwórstwa żywności oraz dystrybucji, transportu produktów spożywczych i handlu.

W skład Zespołu Kancelarii wchodzą prawnicy nie tylko posiadający szerokie kwalifikacje i kompetencje, ale przede wszystkim znający tą problematykę oraz mający wypracowane i sprawdzone know-how, dlatego też w grudniu 2017 r. powstał nasz blog agroprawnik.pl o tematyce rolnej.

Powstanie biznesprawnik.pl


W styczniu 2018 r. rozpoczęliśmy publikowanie redagowanych dla Państwa artykułów na naszym blogu prawnym – biznesprawnik.pl. Konstrukcja bloga pozwala na wygodne zapoznawanie się z naszymi publikacjami, za to stałe aktualizacje treści umożliwiają pozostanie na bieżąco.

Zapraszamy Państwa do lektury oraz jednocześnie zachęcamy do wskazywania nam tematów artykułów, które byłyby z Państwa perspektywy interesujące.

Zmiana siedziby - ul. Palacza 144
W marcu 2019 r. nasza kancelaria zmieniła swoją siedzibę. Naszym ówczesnym biurem stał się adres Palacza Office Center, ul. Palacza 144 w Poznaniu.

Przystąpienie do Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego


W lutym 2020 r. KANCELARIA TURCZA dołączyła do Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Stowarzyszenie skupia kilkudziesięciu prawników będących radcami prawnymi, adwokatami i doradcami podatkowymi.

Obsługa sektora Automotive jest ważną specjalizacją Kancelarii, od szeregu lat obsługujemy rozpoznawalne spółki z branży. Kładziemy duży nacisk na podejmowanie działań, które mają na celu dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości usług. Dbamy o to by stale pozostawać na bieżąco z motoryzacyjnymi trendami.

Zmiana siedziby - ul. Grochowska 56
kancelaria w związku ze stałym rozwojem oraz zwiększającą się liczbą prawników, radców prawnych i adwokatów wymagała większej przestrzeni zarówno dla pracy, jak i spotkań z klientami, z racji tego przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. Grochowskiej 56 w Poznaniu.

Współpracujemy z renomowanymi partnerami biznesowymi i posiadamy liczne referencje, które potwierdzają naszą profesjonalność i skuteczność.

Dziesięciolecie istnienia Kancelarii
W czwartek 18.11.2021 r. świętowaliśmy 10-tą rocznicę działalności KANCELARII TURCZA na poznańskim rynku usług prawnych. Pomimo nierzadko dużych odległości oraz innych, obiektywnych przeszkód, w obchodach wzięło udział wielu naszych stałych Klientów.

Powiększenie Zespołu o doświadczonych profesjonalistów


W sierpniu 2023 roku nasza kancelaria powiększyła się o dwóch kolejnych radców prawnych, którzy ukończyli aplikację zawodową, kontynuując tym samym swoją karierę w naszym Zespole. Prawnicy, już wcześniej związani z naszą kancelarią, z powodzeniem zakończyli proces kształcenia zawodowego, co dodatkowo umocniło naszą zdolność obsługi klientów na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i przekonani, że wniosą cenne doświadczenie w obszarze prawa, z korzyścią dla naszych partnerów biznesowych.

ale i ponieważ h ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ f ale i ponieważ d ale i ponieważ a ale i ponieważ e ale i ponieważ u ale i ponieważ y ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ ale i ponieważ