Asset 1

Każdemu klientowi zapewniamy połączenie głębokiej wiedzy branżowej i perspektywy ekspertów z innych branż na temat danego wyzwania, aby zaoferować naszym klientom świeże spojrzenie i przełomowe spostrzeżenia biznesowe.

Domeną mec. Marka Turcza są: prawo cywilne i gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów i transakcji handlowych.
Marek Turcza - CEO, Radca prawny, Syndyk
Domeną mec. Turczy są: prawo cywilne i gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów i transakcji handlowych, prawo nieruchomości, upadłościowe i restrukturyzacyjne.
Mec. Katarzyna Turcza jako syndyk i praktyk prawa cywilnego aktywnie udziela się i pojawia na ogólnopolskich konferencjach naukowych.
Katarzyna Turcza - Radca prawny, Syndyk
Mec. Turcza jako syndyk i praktyk prawa cywilnego aktywnie udziela się i pojawia na ogólnopolskich konferencjach naukowych, publikuje również oraz prowadzi warsztaty dla studentów.
Mec. Rabe-Kozłowska specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań i procedur compliance dla organizacji: AML, RODO, ochrona sygnalistów.
Marta Rabe-Kozłowska - Radca prawny
Mec. Rabe-Kozłowska specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań i procedur CRBR (compliance) dla organizacji: AML, RODO, ochrona sygnalistów. Posiada bogate doświadczenie jako tłumacz.
Adw. Damian Nowicki posiada wieloletnie doświadczenie jako lider działu procesowo-windykacyjnego w kancelarii.
Damian Nowicki - Adwokat
Adw. Nowicki posiada wieloletnie doświadczenie jako lider działu procesowo-windykacyjnego w kancelarii. Zajmuje się również bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz sprawami rodzinnymi.
Mec. Łukasz Kwaśnik specjalizuje się w sprawach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym oraz sprawami gospodarki nieruchomości.
Łukasz Kwaśnik - Radca prawny
Mec. Kwaśnik specjalizuje się w sprawach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym oraz sprawami związanych z gospodarką nieruchomości, prawem kontraktowym oraz prawem handlowym.
Mec. Aleksandra Tąkiel zajmuje się prowadzeniem spraw klientów na wszystkich etapach postępowań – przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.
Aleksandra Tąkiel - Radca prawny
Mec. Aleksandra Tąkiel specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym, procesowym oraz gospodarczym, z szczególnym uwzględnieniem świadczenia pomocy prawnej w zakresie egzekucji należności.
Mec. Angelika Marcinkowska zainteresowanie naukowe skupia w kręgu prawa cywilnego materialnego, procesowego oraz prawa gospodarczego.
Angelika Marcinkowska - Radca prawny
Mec. Angelika Marcinkowska swoje zainteresowania zawodowe i naukowe koncentruje głównie w kręgu prawa cywilnego materialnego. Specjalizuje się również w prawie procesowym a także prawie gospodarczym.
Mec. Wawrzyniec Malinowski zajmuje się prawem procesowym, procesem upadłościowym oraz postępowaniami odszkodowawczymi.
Wawrzyniec Malinowski - R. pr., Of Counsel
Mec. Malinowski zajmuje się prawem procesowym, procesem upadłościowym oraz postępowaniami odszkodowawczymi. Będąc od 2006 roku syndykiem posiada doświadczenie z zakresu prawa upadłościowego.
Mec. Tomasz Wróblewski specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym i prawie pracy, zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorców.
Tomasz Wróblewski - R. pr., Of Counsel
Mec. Wróblewski specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym i prawie pracy. Zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, a także spółek osobowych i spółek kapitałowych.
Mec. Izabela Malinowska zajmuje się obsługą prawną w zakresie robót i inwestycji budowlanych oraz prawa zamówień publicznych.
Izabela Malinowska - R. pr., Of Counsel
Mec. Malinowska zajmuje się obsługą prawną w zakresie robót i inwestycji budowlanych oraz prawa zamówień publicznych. Specjalizuje się w sporach powstałych na gruncie umów o roboty budowlane.
Apl. radc. Jakub Matysiak specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym oraz prawem rolnym i obrotem nieruchomości rolnych.
Jakub Matysiak - Aplikant radcowski
Aplikant Radcowski Matysiak specjalizuje się w prawie cywilnym oraz administracyjnym, w szczególności prawem rolnym i obrotem nieruchomości rolnych.
Apl. radc. Michał Klauziński specjalizuje się obsłudze firm, w tym przygotowywaniu protokołów ze zgromadzeń wspólników grupy kapitałowej.
Michał Klauziński - Aplikant radcowski
Apl. radc. Klauziński zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w zakresie przygotowywania protokołów ze zgromadzeń wspólników całej grupy kapitałowej.
Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym oraz procedurze cywilnej. procedurze cywilnej. procedurze cywilnej i zagadnieniach z obszaru prawa konsumenckiego.
Bartłomiej Teodorczyk - Aplikant radcowski
Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym oraz procedurze cywilnej. procedurze cywilnej. procedurze cywilnej i zagadnieniach z obszaru prawa konsumenckiego.
Specjalista ds. egzekucji należności Karolina Limańska zdobywała doświadczenie w dziale windykacji u wiodącej polskiej firmy pożyczkowej.
Karolina Limańska - Specjalista ds. administracyjnych
Doświadczenie z zakresu administracji i windykacji zdobywała m.in. pracując w dziale windykacji jednej z największych firm na polskim rynku zajmujących się pożyczkami gotówkowymi.
Office manager Natalia Sarbinowska odpowiada za administracyjne wsparcie Zespołu oraz sprawne funkcjonowanie sekretariatu.
Natalia Sarbinowska - Office manager
Odpowiada za administracyjne wsparcie Zespołu oraz sprawne funkcjonowanie sekretariatu. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi administracyjnej oraz finansowo-księgowej.
Aleksandra Jelińska – studentka, specjalizuje się w prawie, procedurze cywilnej. Przewodnicząca Koła Naukowego Prawa Cywilnego USUS IURIS UAM.
Aleksandra Jelińska - Studentka prawa
W zakresie jej zainteresowań znajduje się głównie prawo cywilne oraz procedura cywilna. Pełni funkcję Przewodniczącej Koła Naukowego Prawa Cywilnego USUS IURIS UAM.