TSUE a sytuacja „frankowiczów” – nowy artykuł na biznesprawnik.pl

Szanowni Państwo,

Na naszym blogu prawnym, biznesprawnik.pl, opublikowany został nowy artykuł, który może mieć ogromne znaczenie dla wszystkich tzw. „frankowiczów”. Europejski Trybunał Sprawiedliwości (TSUE) niedługo wyda kluczowy wyrok dotyczący kredytów frankowych, a my chcemy na bieżąco informować o wszystkich istotnych zmianach!

Artykuł „TSUE wkrótce wyda kluczowy wyrok ws. kredytów frankowych. Czy sytuacja tzw. „frankowiczów” ulegnie zmianie?” został napisany przez naszego doświadczonego adwokata, Damiana Nowickiego, który jest cenionym ekspertem w dziedzinie prawa bankowego, posiadający szeroką wiedzę na temat kredytów frankowych oraz regulacji prawnych z nimi związanych.

W artykule omawiane są kluczowe aspekty związane z oczekiwanym wyrokiem TSUE i potencjalnymi skutkami dla osób z kredytami we frankach.

Jeśli chcecie poznać Państwo więcej szczegółów na temat tej ważnej sprawy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym artykułem, który znajduje się pod tym linkiem: https://biznesprawnik.pl/2023/06/06/tsue-wkrotce-wyda-kluczowy-wyrok-ws-kredytow-frankowych-czy-sytuacja-tzw-frankowiczow-ulegnie-zmianie/.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zawsze możecie Państwo skontaktować się z naszym zespołem prawników, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i udzielą fachowej porady: mailowo – kancelaria@turcza.com.pl, telefonicznie – + 48 61 666 37 60 lub za pomocą naszego formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

TSUE a sytuacja „frankowiczów” – nowy artykuł na biznesprawnik.pl