Webinar prawny: „Powierzenie mienia – użytkowanie pojazdów służbowych”

Kolejny webinar prawny poprowadzony przez mec. Martę Rabe-Kozłowską, który odbył się 24 stycznia br. we współpracy ze Stowarzyszeniem Prawników Rynku Motoryzacyjnego już za nami. Webinar prawny „Powierzenie mienia – użytkowanie pojazdów służbowych” był skierowany dla fleet managerów oraz innych osób związanych z kreowaniem polityki flotowej w przedsiębiorstwach.

Do wszystkich, ponad 150 uczestników, które wzięły udział w wydarzeniu na żywo wysłaliśmy zapowiadaną prezentację. Jeśli do kogoś z Państwa nie dotarła, prosimy o kontakt e-mailowy: (kancelaria@turcza.com.pl) lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebook.com (https://www.facebook.com/kancelariaturcza).

 webinar prawny poprowadzony przez mec. Martę Rabe-Kozłowską, który odbył się 24 stycznia br. we współpracy ze Stowarzyszeniem Prawników Rynku Motoryzacyjnego już za nami. Webinar prawny „Powierzenie mienia – użytkowanie pojazdów służbowych” był skierowany dla fleet managerów oraz innych osób związanych z kreowaniem polityki flotowej w przedsiębiorstwach.

wszystkich, ponad 150 uczestników, które wzięły udział w wydarzeniu na żywo wysłaliśmy zapowiadaną prezentację. Jeśli do kogoś z Państwa nie dotarła, prosimy o kontakt e-mailowy: (kancelaria@turcza.com.pl) lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebook.com (https://www.facebook.com/kancelariaturcza).

 prawny poprowadzony przez mec. Martę Rabe-Kozłowską, który odbył się 24 stycznia br. we współpracy ze Stowarzyszeniem Prawników Rynku Motoryzacyjnego już za nami. Webinar prawny „Powierzenie mienia – użytkowanie pojazdów służbowych” był skierowany dla fleet managerów oraz innych osób związanych z kreowaniem polityki flotowej w przedsiębiorstwach.

ponad 150 uczestników, które wzięły udział w wydarzeniu na żywo wysłaliśmy zapowiadaną prezentację. Jeśli do kogoś z Państwa nie dotarła, prosimy o kontakt e-mailowy: (kancelaria@turcza.com.pl) lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebook.com (https://www.facebook.com/kancelariaturcza).

webinar-prawny-styczen-2023

ale i ponieważ a ale i ponieważ j ale i ponieważ h ale i ponieważ o ale i ponieważ t ale i ponieważ r ale i ponieważ e ale i ponieważ w ale i ponieważ q ale i ponieważ o ale i ponieważ l ale i ponieważ h ale i ponieważ f ale i ponieważ s ale i ponieważ c ale i ponieważ n ale i ponieważ