„Profesjonalne oznaczanie produktów w praktyce” – nasza publikacja w najnowszym numerze „OOH Magazine”

W najnowszym wydaniu „OOH Magazine”, które przygotowane zostało specjalnie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku: PROMO SHOW. Odbędą się one już 8-9 lutego 2023 r. w nowej lokalizacji – EXPO XXI Warszawa, pojawiła się publikacja mec. Katarzyny Turcza.

Artykuł „Profesjonalne oznaczanie produktów w praktyce” porusza m.in. kwestie – oznaczeń na produkcie, bądź opakowaniu oraz koncept jego kampanii reklamowej i wkładu artystycznego w promocję – które wpływają na ochronę prawa wprowadzającego na rynek oraz samego konsumenta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją publikacji na stronie 96 klikając TUTAJ lub poniżej.

najnowszym wydaniu „OOH Magazine”, które przygotowane zostało specjalnie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku: PROMO SHOW. Odbędą się one już 8-9 lutego 2023 r. w nowej lokalizacji – EXPO XXI Warszawa, pojawiła się publikacja mec. Katarzyny Turcza.

 „Profesjonalne oznaczanie produktów w praktyce” porusza m.in. kwestie – oznaczeń na produkcie, bądź opakowaniu oraz koncept jego kampanii reklamowej i wkładu artystycznego w promocję – które wpływają na ochronę prawa wprowadzającego na rynek oraz samego konsumenta.

do zapoznania się z pełną wersją publikacji na stronie 96 klikając TUTAJ lub poniżej.