Bezpłatna porcja wiedzy prawnej dla przedsiębiorców – nowe e-learningi

Wykorzystując platformę elearningową Kancelarii TURCZA – eszkolenia.turcza.edu.pl – przygotowaliśmy dla Państwa trzy bezpłatne szkolenia prawne. Każde ze szkoleń zostało pomyślane w taki sposób by dostarczyć ciekawych i potrzebnych informacji dla przedsiębiorców w formule przystępnej i zajmującej możliwie najmniejszą ilość czasu.

E-learningi są więc pigułkami wiedzy, której zdobycie w innych okolicznościach byłoby zwykle procesem trudnym, długim i wymagającym dodatkowej weryfikacji w kliku wiarygodnych źródłach. W naszych materiałach prawnicy Kancelarii TURCZA dzielą się z Państwem swoją fachową wiedzą opartą nie tylko na znajomości obowiązujących przepisów prawa, ale również ugruntowanej wieloletnią praktyką w zawodzie radcy prawnego czy adwokata. Dzięki takiej formule przeznaczając chwilę uwagi pozyskają Państwo przydatne w toku prowadzenia działalności gospodarczej wiadomości.

Każde z e-szkoleń zakończone jest krótkim quizem podsumowującym. Na jego podstawie mogą Państwo sami siebie ocenić i stwierdzić czy przyswoili sobie Państwo wiedzę czy należy ją jeszcze lepiej ugruntować.

Uprzejmie zapraszamy do obejrzenia naszych e-learningów prawnych oraz kontaktu z nami w przypadku pytań bądź wątpliwości.

Poznaj bezpłatne e-learningi

Polecamy Państwu również naszą stronę, gdzie pojawiają się szkolenia i e-learningi przygotowywane przez nasz Zespół. Szkolenia prowadzone są przez praktyków – adwokatów i radców prawnych na co dzień doradzających, opiniujących, biorących udział w procesach sądowych czy negocjacjach biznesowych. Jakość naszych usług szkoleniowych potwierdzona jest certyfikatem SUS 2.0 nadawanym przez DEKRA Certification Sp. z o.o.

ale i ponieważ
h ale i ponieważ

h ale i ponieważ

o ale i ponieważ

f ale i ponieważ

d ale i ponieważ

a ale i ponieważ

e ale i ponieważ

u ale i ponieważ

y ale i ponieważ

t ale i ponieważ

r ale i ponieważ

e ale i ponieważ

w ale i ponieważ

ale i ponieważ