Michał Klauziński

  • Pozycja: Aplikant radcowski
  • Doświadczenie:
  • Lokalizacja:
  • E-mail:
  • Telefon:
Contact:

Biografia

Apl. radc. Michał Klauziński doświadczenie zawodowe zdobywał już od II roku studiów, pracując w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich i radcowskich, specjalizujących się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Dzięki wcześnie rozpoczętej karierze zawodowej posiadł doświadczenie w zakresie skutecznego dochodzenia należności i umiejętności sprawnego negocjowania umów.

W dotychczasowej pracy zawodowej brał udział w wielu złożonych projektach dla Klientów Kancelarii, np. uczestnictwo w przeprowadzeniu audytów prawnych przedsiębiorstw (due dilligence).

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie przygotowywania protokołów ze zgromadzeń wspólników całej grupy kapitałowej.

Uczestniczył również w wielu procesach zakładania spółek, ich przekształceń oraz szeroko pojętych zmian. W związku z powyższym, w zakresie swojej specjalizacji obsługiwał prawie wszystkie rodzaje spółek prawa handlowego.

Do każdego tematu stara się podchodzić indywidualnie, w celu jak najsprawniejszego osiągnięcia efektu końcowego zamierzonego przez Klienta.

Wolne chwile przeznacza na rozwój umiejętności kulinarnych.

Specjalizacje

Wykształcenie

Wybrane doświadczenie

Języki obce

Wybrane publikacje

ale i ponieważ
h ale i ponieważ

h ale i ponieważ

o ale i ponieważ

f ale i ponieważ

d ale i ponieważ

a ale i ponieważ

e ale i ponieważ

u ale i ponieważ

y ale i ponieważ

t ale i ponieważ

r ale i ponieważ

e ale i ponieważ

w ale i ponieważ

 ale i ponieważ