turczanieruchomosci.pl: Umowa najmu mieszkania tylko ze świadectwem energetycznym

Dzisiaj dzielimy się z Państwem najnowszą publikacją naszego członka Zespołu r. pr. Łukasza Kwaśnika. Artykuł „Umowa najmu mieszkania tylko ze świadectwem energetycznym” jest ważnym omówieniem zmiany w ustawie o charakterystyce energetycznej, która weszła w życie 28 kwietnia 2023 roku.

Artykuł skupia się na nowych regulacjach dotyczących wynajmu mieszkań, zgodnie z którymi wynajmujący będzie zobowiązany do przekazania najemcy świadectwa charakterystyki energetycznej. W publikacji omawiane są również inne aspekty związane z wymogiem posiadania świadectwa energetycznego, takie jak kiedy jest ono wymagane, jakie są sankcje za jego brak oraz jaki jest koszt jego sporządzenia. Przepisy dotyczące wyłączenia niektórych budynków z obowiązku posiadania świadectwa również zostały poruszone.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów i czytelników do zapoznania się z pełnym artykułem r. pr. Łukasza Kwaśnika na naszym blogu. Dzięki niemu zdobędą Państwo kompleksową wiedzę na temat nowych przepisów dotyczących umów najmu mieszkań i świadectw energetycznych. Więcej: https://turczanieruchomosci.pl/2023/05/09/wazne-umowa-najmu-mieszkania-tylko-ze-swiadectwem-energetycznym/.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują wsparcia: kancelaria@turcza.com.pl.

umowa najmu mieszkania, świadectwo energetyczne, zmiany w ustawie, charakterystyka energetyczna, regulacje, wynajem mieszkań, obowiązek przekazania, sankcje, koszt, wyłączenia, artykuł, blog, Łukasz Kwaśnik, turczanieruchomosci.pl, kompleksowa wiedza, kancelaria, kontakt, e-mail