Publikacja mec. Łukasza Kwaśnika w kwartalniku „Deweloper & Marketing”

Najnowszy numer kwartalnika „Deweloper & Marketing” już dostępny, a w nim artykuł autorstwa członka naszego Zespołu, mec. Łukasza Kwaśnika. „Ustawa krajobrazowa a przyszłość reklamy zewnętrznej” porusza bardzo istotną kwestię, która dotyczy aktualnych zmian w przepisach związanych z inwestycjami deweloperskimi.

W swoim artykule mec. Kwaśnik skupia się na zagadnieniu nowelizacji ustawy deweloperskiej oraz wprowadzonych zmianach, które mają wpłynąć na bezpieczeństwo inwestycji i zwiększenie ochrony nabywców mieszkań. Autor w sposób przystępny i zrozumiały przedstawia kluczowe aspekty zmian, a także wskazuje na ich praktyczne konsekwencje dla deweloperów oraz osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości.

Publikacja ta jest istotna dla wszystkich, którzy są związani z branżą nieruchomości oraz dla osób, które planują nabycie mieszkania. Dlatego też zachęcamy Państwa do lektury tego cennego źródła wiedzy, które może pomóc w zrozumieniu nowych przepisów i zwiększeniu bezpieczeństwa inwestycji. Artykuł jest dostępny pod linkiem na stronie 38: https://dewelopermarketing.pl/media/wydania/deweloper_marketing_1_2023.pdf lub poniżej.

 

Polecamy Państwu również naszą stronę internetową turczanieruchomosci.pl, na której świadczymy obsługę prawną inwestycji nieruchomościowych i procesów budowlanych, a także publikujemy szkolenia dla interesantów oraz prezentujemy swoje doświadczenie we wspomnianej branży.