Nieruchomości i budownictwo


Doświadczenie, praktyka i wiedza. Sprawy związane z nieruchomościami są skomplikowane, a w grę wchodzą duże pieniądze, dlatego powinni zajmować się nimi sprawdzeni eksperci. Zapewniamy wsparcie radców prawnych, którzy mają na swoim koncie przeprowadzenie transakcji wartych dziesiątki milionów złotych.

kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej transakcji i procesów inwestycyjnych. Obsługujemy deweloperów, przedsiębiorstwa realizujące inwestycje budowlane pod działalność gospodarczą (m.in. obiekty handlowe, biurowce), przedsiębiorstwa w sporach z osobami trzecimi lub organami administracji samorządowej.

Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu związane z obsługą wymagających klientów biznesowych, daje gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań i rzetelnej pomocy.

Naszą ofertę kierujemy do:

 

Polecamy Państwu również naszą stronę internetową turczanieruchomosci.pl, na której świadczymy obsługę prawną inwestycji nieruchomościowych i procesów budowlanych, a także publikujemy szkolenia dla interesantów oraz prezentujemy swoje doświadczenie we wspomnianej branży.

Doświadczenie

W czym możemy pomóc?

Otrzymaj wyspecjalizowane wsparcie prawne w zakresie nieruchomości i budownictwa, aby zapewnić sobie pewność w procesach związanych z branżą.

Pozwolenia i decyzje

Pozwolenia wodno-prawne, pozwolenia zintegrowane, pozwolenia dot. gospodarowania odpadami, decyzje w przedmiocie planów nawożenia gruntów, zapewnienie zmiany warunków zagospodarowania i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy w zakresie prawa gospodarczego oraz transakcji, aby osiągnąć sukces w prowadzeniu działalności biznesowej.

Postępowania sądowe i sądowo-administracyjne

Obsługa prawna w postępowaniach sądowo-administracyjnych w toku procesu budowlanego, zaskarżanie niekorzystnych decyzji administracyjnych, podwyższenia opłaty za użytkowanie wieczyste.

Umowy i kontrakty

Umowy przedwstępne, warunkowe, przyrzeczone kupna-sprzedaży nieruchomości, przygotowywanie projektów umów deweloperskich i dokumentów towarzyszących, redagowanie umów na projekt architektoniczno-budowlany, o roboty budowlane, generalne wykonawstwo.

Audyt nieruchomości

Analiza stanu prawnego nieruchomości, ocena wszystkich prawnych aspektów związanych z nabyciem i późniejszym korzystaniem z nieruchomości.

Negocjacje

Negocjacje z gestorami mediów, samorządami, organami administracyjnymi w toku procesu budowlanego, uzgadnianie przebiegu służebności.

Egzekucja nieruchomości

Egzekucja, uproszczona egzekucja, nabycie nieruchomości w toku postępowania upadłościowego i prepack.

Powierz nam swoje sprawy i wyślij zapytanie.