Artykuł mec. Katarzyny Turcza – „Profilowanie behawioralne klientów w świetle najnowszych regulacji unijnych” w najnowszym wydaniu „OOH Magazine”

Szanowni Państwo,

W najnowszym, wrześniowym numerze magazynu przygotowanego na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku: Festiwal Marketingu ukazał się artykuł mec. Katarzyny Turcza. Artykuł „Profilowanie behawioralne klientów w świetle najnowszych regulacji unijnych” i stanowi cenne źródło wiedzy na temat nowych regulacji w zakresie ochrony danych osobowych oraz marketingu.

📖 Wydanie z katalogiem targowym to obowiązkowa lektura po wydarzeniu, które odbyło się w dniach 18-19 września 2024 r. w EXPO XXI Warszawa.

Zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie 24 „OOH Magazine”, aby lepiej zrozumieć wyzwania i możliwości związane z profilowaniem klientów w kontekście obowiązujących przepisów.  Nie przegapcie tej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży reklamowej!

Newsletter Kancelarii TURCZA

Najważniejsze informacje prawne dla biznesu

Raz w miesiącu otrzymasz praktyczne komentarze, porady prawne i informacje istotne dla przedsiębiorców.

Jakie obszary tematyczne Cię interesują?

Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.