Studnia w Engusero – KANCELARIA TURCZA jako darczyńca strategiczny

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle ważnym projektem, który podjęliśmy razem z Stowarzyszeniem To Help Africa. Mamy ogromną radość ogłosić, że dzięki Państwa hojności i wsparciu, zakończyliśmy kampanię mającą na celu budowę studni przy szkole w Engusoro, Tanzanii, dla masajskich dzieci.

Po podjęciu decyzji o zaopiekowaniu się tym miejscem, zakończyliśmy w lutym 2022 r. budowę murowanej szkoły. Jednakże brak wody pitnej stanowił nadal ogromny problem dla mieszkańców Engusoro, zwłaszcza dla dzieci uczęszczających do szkoły. Dlatego też postanowiliśmy zadedykować tę zbiórkę dzieciom ze szkoły w Engusoro i wybudować im studnię.

Dlaczego akurat Engusoro? Po pierwsze, dzieci nie miały dostępu do czystej, pitnej wody i odpowiednich warunków sanitarnych. Zanieczyszczona, brunatna woda z sadzawki, którą spożywały na co dzień, stanowiła zagrożenie dla ich zdrowia i godności. Dlatego też rozpoczęliśmy zbiórkę na budowę studni, mając nadzieję zapewnić dzieciom i mieszkańcom Engusoro dostęp do czystej wody pitnej.

Dla naszej kancelarii było to niezwykle ważne wydarzenie, jednakże nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych darczyńców strategicznych, których hojność i zaangażowanie były kluczowe w realizacji tego projektu. Dziękujemy również: Azia Restaurants, Bagstar.pl, Bilift Polska Sp. z o.o. Wózki widłowe, BMW Bawaria Motors, Business Advisors Tax & Legal, CMS Creamer Accounting Sp. z o.o., Darczyńcom Fundacji Siepomaga.pl, Elmejor, Fundacja ORLEN, JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,  Kozaczok, Melkumian, NTT System S.A., OMIDA SEA AND AIR S.A., Pharos A&M Premium Distribution, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom indywidualnym, którzy wsparli naszą zbiórkę na budowę studni poprzez portal Siepomaga.pl oraz na konto Stowarzyszenia To Help Africa.

Bez Waszego wsparcia nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tego sukcesu. Szczególne podziękowania kierujemy również do osób, które dodatkowo wspierały nas swoją pomocą i mobilizowały do działania, w tym Beaty Kowczur-Kowalskiej, Urszuli Creamer oraz Roberta Kawałko. 

Dziękujemy wszystkim za udział w tym fantastycznym przedsięwzięciu!