Prawo gospodarcze i transakcje


Nasza kancelaria świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy. Nasz Zespół posiada specjalistyczną i fachową wiedzę z zakresu prawa gospodarczego.

Nasza kancelaria świadczy na bieżąco usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, co jest istotnym zadaniem wymagającym nie tylko znajomości regulacji prawnych, ale również kontekstu ekonomicznego podejmowanych działań, a także analizowania biznesu. Zapewniamy również obsługę prawną konkretnych przedsięwzięć biznesowych. Doradzamy i wspieramy naszych Klientów na każdym etapie ich aktywności gospodarczej, zarówno w działalności, jak i na etapie inwestycji, reprezentujemy ich także w sporach sądowych i negocjacjach z partnerami biznesowymi. Wspierając za to Państwa w negocjowaniu i zawieraniu specjalistycznych umów oferujemy profesjonalną wiedzę oraz doradztwo w zakresie praw i obowiązków wynikających z przepisów prawa publicznego gospodarczego, kreującego środowisko prawne dla aktywności biznesowej przedsiębiorców.

Prawo gospodarcze jest dziedziną, zawierającą wiele skomplikowanych regulacji, dlatego lepiej powierzyć swoje sprawy specjalistom. Nasz Zespół sprawy gospodarcze prowadzi z najwyższą starannością. Należycie zabezpieczmy Państwa interesy oraz służymy wsparciem merytorycznym. Decyzja o podjęciu współpracy z naszą Kancelarią pozwoli uniknąć Państwu wielu stresujących i problematycznych sytuacji. Wszelkie kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej będą odbywać się w sprawny i profesjonalny sposób.

Naszą ofertę kierujemy do:

W czym możemy pomóc?


Nasza pomoc z zakresu prawa gospodarczego obejmuje wsparcie w sprawach gospodarczych poprzez:

Reprezentowanie przedsiębiorców przed organami administracji publicznej

Reprezentowanie w postępowaniach egzekucyjnych przed komornikiem.

Sporządzanie pism procesowych

Pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozwy, sprzeciwy od nakazów i wyroków, apelacje, zażalenia, skargi.

Reprezentowanie przedsiębiorców

Reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym w sprawach gospodarczych.

Sporządzanie umów cywilnoprawnych

Przygotowywanie analiz i opinii prawnych.

Negocjacje między stronami

Udział adwokata w negocjacjach między stronami, ugodowych rozmowach między stronami.

Udział w spotkaniach z klientami

Udzielanie porad prawnych,

Powierz nam swoje sprawy i wyślij zapytanie.