Domeną mec. Marka Turcza są: prawo cywilne i gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów i transakcji handlowych.

Marek Turcza

<p align="justify">Domeną mec. Turczy są: prawo cywilne i gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów i transakcji handlowych, prawo nieruchomości, upadłościowe i restrukturyzacyjne.<p align="justify"></p>
Więcej
Mec. Katarzyna Turcza jako syndyk i praktyk prawa cywilnego aktywnie udziela się i pojawia na ogólnopolskich konferencjach naukowych.

Katarzyna Turcza

Mec. Turcza jako syndyk i praktyk prawa cywilnego aktywnie udziela się i pojawia na ogólnopolskich konferencjach naukowych, publikuje również oraz prowadzi warsztaty dla studentów.
Więcej
Mec. Rabe-Kozłowska specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań i procedur compliance dla organizacji: AML, RODO, ochrona sygnalistów.

Marta Rabe-Kozłowska

Mec. Rabe-Kozłowska specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań i procedur CRBR (compliance) dla organizacji: AML, RODO, ochrona sygnalistów. Posiada bogate doświadczenie jako tłumacz.
Więcej
Adw. Damian Nowicki posiada wieloletnie doświadczenie jako lider działu procesowo-windykacyjnego w kancelarii.

Damian Nowicki

Adw. Nowicki posiada wieloletnie doświadczenie jako lider działu procesowo-windykacyjnego w kancelarii. Zajmuje się również bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz sprawami rodzinnymi.
Więcej
Mec. Łukasz Kwaśnik specjalizuje się w sprawach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym oraz sprawami gospodarki nieruchomości.

Łukasz Kwaśnik

Mec. Kwaśnik specjalizuje się w sprawach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym oraz sprawami związanych z gospodarką nieruchomości, prawem kontraktowym oraz prawem handlowym.
Więcej
Mec. Aleksandra Tąkiel zajmuje się prowadzeniem spraw klientów na wszystkich etapach postępowań – przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.

Aleksandra Tąkiel

Mec. Aleksandra Tąkiel specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym, procesowym oraz gospodarczym, z szczególnym uwzględnieniem świadczenia pomocy prawnej w zakresie egzekucji należności.
Więcej
Mec. Angelika Marcinkowska zainteresowanie naukowe skupia w kręgu prawa cywilnego materialnego, procesowego oraz prawa gospodarczego.

Angelika Marcinkowska

Mec. Angelika Marcinkowska swoje zainteresowania zawodowe i naukowe koncentruje głównie w kręgu prawa cywilnego materialnego. Specjalizuje się również w prawie procesowym a także prawie gospodarczym.
Więcej
Radca prawny Gensler specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie budowlanym. Posiada doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów deweloperskich, transakcjach na rynku nieruchomości, obsłudze procesu inwestycyjno-budowlanego oraz ochronie inwestycji w sektorze energii odnawialnej.

Justyna Gensler

Mec. Gensler specjalizuje się w prawie nieruchomości i w prawie budowlanym. Posiada doświadczenie w tworzeniu i opiniowaniu umów deweloperskich, transakcjach w obrocie nieruchomościami i obsłudze procesu inwestycyjno–budowlanego.
Więcej
Mec. Wawrzyniec Malinowski zajmuje się prawem procesowym, procesem upadłościowym oraz postępowaniami odszkodowawczymi.

Wawrzyniec Malinowski

Mec. Malinowski zajmuje się prawem procesowym, procesem upadłościowym oraz postępowaniami odszkodowawczymi. Będąc od 2006 roku syndykiem posiada doświadczenie z zakresu prawa upadłościowego.
Więcej
Mec. Tomasz Wróblewski specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym i prawie pracy, zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorców.

Tomasz Wróblewski

Mec. Wróblewski specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym i prawie pracy. Zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, a także spółek osobowych.
Więcej